| Gewicht | 0.46 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.155in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.062in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Verplaatsing | 420ci |
| Volume koepel | 5.6cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4155-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.875in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564003300 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |