| Gewicht | 0.332 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.932in |
| Boring - Werkelijk | 3.552in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.7:1 @ 51cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 2V |
| Verplaatsing | 281ci |
| Volume koepel | -26.5cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Aanbevolen ringset | JG3208-3551-0 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.543in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046406 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |