| Gewicht | 0.518 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.190in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.600in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 306ci |
| Volume koepel | -11.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.912in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4030-5 |
| Lengte stang | 5.090in |
| Beroerte | 3.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047052 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |