| Gewicht | 0.444 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.045in |
| Boring - Overmaat | .045in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 @ 72cc |
| Cilinderkop | Pro Action 23deg |
| Verplaatsing | 360ci |
| Volume koepel | 14.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J71408-4040-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041784 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |