| Gewicht | 0.478 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.480in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.280in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 408ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4030-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030009 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |