| Gewicht | 0.486 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.475in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.350in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 427ci |
| Volume koepel | -32.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4125-5 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047014 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |