| Gewicht | 0.401 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.040in |
| Boring - Overmaat | .040in |
| Compressie Hoogte | 1.550in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 359ci |
| Volume koepel | -1.8cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J71408-4040-5 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564029904 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |