| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.200in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0 @ 64cc |
| Cilinderkop | N Head |
| Verplaatsing | 357ci |
| Volume koepel | 0.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J93008-4030-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034984 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |