| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 3.796in |
| Boring - Overmaat | .060in |
| Compressie Hoogte | 1.560in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 @ 64cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 315ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Aanbevolen ringset | J160F8-3796 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040312 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |