| Gewicht | 0.465 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.480in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.280in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.1 @ 64cc |
| Verplaatsing | 428ci |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Aanbevolen ringset | J10008-4125-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.000in |
| Type zuigerkop | Dome |
| Hoofd Diameter | Small Block Ford 20 DEG |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043078 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |