| Gewicht | 0.538 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.510in |
| Boring - Werkelijk | 3.815in |
| Boring - Overmaat | .015in |
| Compressie Hoogte | 1.850in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5 @ 48cc |
| Verplaatsing | 233ci |
| Volume koepel | -28.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 0.940in |
| Aanbevolen ringset | J10006-3810-5 |
| Lengte stang | 5.960in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047540 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |