
€357.64
| Gewicht | 0.44 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 41.15mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 |
| Volume koepel | -4.9 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | XH9700 |
| Merk | JE |