
€402.48
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 72.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 25.91mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -7.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC4704-2855 |
| Merk | JE |