
€318.69
| Gewicht | 0.282 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.24mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 7.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.50mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3208 |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |