
€389.97
| Gewicht | 0.443 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97,00mm |
| Boring - Overmaat | 1,50mm |
| Compressie Hoogte | 38,90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11,4:1 |
| Dekruimte | 0,12-mm |
| Volume koepel | 12cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | XH9700 |
| Merk | JE |