
€410.77
| Gewicht | 0.401 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 35.24mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | -5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3544 |
| Merk | JE |