
€330.23
| Gewicht | 0.339 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 33.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3484 |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |