| Gewicht | 0.26 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.70mm |
| Boring - Overmaat | 0.20mm |
| Compressie Hoogte | 28.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 |
| Dekruimte | 0.15-mm |
| Volume koepel | 7.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC7900 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031471 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 1686.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |