| Gewicht | 0.282 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 35.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC7600 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030993 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 147,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1934.00g |
| Verpakking Breedte | 156,00mm |