| Gewicht | 0.313 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.70mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.45mm |
| Volume koepel | 4.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3268 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041975 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 1992.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |