| Gewicht | 0.319 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.30mm |
| Compressie Hoogte | 30.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.9:1 |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | 4.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042002 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 2026.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |