| Gewicht | 0.339 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 38.25mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 0 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034854 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |