| Gewicht | 0.258 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 2.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | XG7950 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042446 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |