| Gewicht | 0.361 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.80mm |
| Boring - Overmaat | 0.80mm |
| Compressie Hoogte | 39.65mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.65mm |
| Volume koepel | -14.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3346 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037367 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |