| Gewicht | 0.357 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.40mm |
| Boring - Overmaat | 0.40mm |
| Compressie Hoogte | 39.65mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.65mm |
| Volume koepel | -14.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3327 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046727 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 270,00mm |
| Gewicht verpakking | 2224.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |