| Gewicht | 0.285 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -7.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1005-3287 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047236 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |