| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -8.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1005-3228 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037596 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |