
€1,436.86
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 29.39mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -4.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1005-3250 |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | JE |