
€17.87
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 3/16in |
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 107.94mm |
| Coating | Chrome |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Radiale breedte | 0.190in |
| Vorm | SS50U Style |
| pa_type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |