
€41.50
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.150in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 105.40mm |
| Coating | Nitrite |
| Land van herkomst | USA |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Radiale breedte | 0.130in |
| Vorm | Flexvent |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 7,00mm |
| Lengte verpakking | 106,00mm |
| Gewicht verpakking | 12.00g |
| Verpakking Breedte | 107,00mm |