
€8.41
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1.5mm |
| Boring - Werkelijk | 4.120in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 104.63mm |
| Coating | Phosphate |
| Dossier Fit | 0.003in |
| Type materiaal | Iron |
| Radiale breedte | 0.167in |
| Vorm | Tapr BCut Rev |
| pa_type | IPC |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |