
€21.60
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1.2mm |
| Boring - Werkelijk | 3.425in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 87.00mm |
| Coating | Chrome |
| Dossier Fit | NO |
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Radiale breedte | 0.131in |
| Vorm | Bar BCut Ntral |
| pa_type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |