
€49.23
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1.0mm |
| Boring - Werkelijk | 4.150in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 105.40mm |
| Coating | Phosphate |
| Land van herkomst | USA |
| Dossier Fit | 0.005in |
| Type materiaal | Ductile Iron |
| Radiale breedte | 0.126in |
| Vorm | Napr BCut Ntral |
| pa_type | DPE |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Hoogte verpakking | 23,00mm |
| Lengte verpakking | 130,00mm |
| Gewicht verpakking | 36.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |