| Gewicht | 0.357 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.40mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.65-mm |
| Volume koepel | -6.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3602 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033338 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |