| Gewicht | 0.347 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.90mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Dekruimte | 0.65-mm |
| Volume koepel | -16.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3622 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037282 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |