
€1,415.69
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.16mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.42-mm |
| Volume koepel | -13.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8500XX |
| Merk | Wiseco |