
€943.81
| Gewicht | 0.455 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.20mm |
| Compressie Hoogte | 41.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.45-mm |
| Volume koepel | 0.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9400XX |
| Merk | Wiseco |