
€1,613.16
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.64mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | -7.0cc |
| GTIN | 00193564405784 |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513347 |
| Beroerte | 95.90mm |
| Merk | Diamond |