| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.1:1 |
| Volume koepel | -11.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513268 |
| Beroerte | 92.80mm |
| GTIN | 00193564405586 |
| Merk | Diamond |