| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -4.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513248 |
| Beroerte | 92.80mm |
| GTIN | 00193564405609 |
| Merk | Diamond |