| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Volume koepel | -15.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513268 |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564405302 |