
€954.36
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.64mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513268 |
| Beroerte | 86.40mm |
| Merk | Diamond |
| GTIN | 00193564405166 |