| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.25mm |
| Compressie Hoogte | 33,50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Volume koepel | -25.60cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09463710 |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |