| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 32,64mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Volume koepel | -11.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09573385 |
| Merk | Diamond |