| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Compressie Hoogte | 30,68mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.1:1 |
| Volume koepel | -22.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513917 |
| Merk | Diamond |