| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00 mm |
| Compressie Hoogte | 34.29 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Volume koepel | 14.7 cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09254016 |
| Beroerte | 76.40 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |