| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00 mm |
| Compressie Hoogte | 33.65 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -0.9 cc |
| Minimum pin diameter | 23.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09254016 |
| Beroerte | 77.50 mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |