| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.50mm |
| Compressie Hoogte | 31.24mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.4:1 |
| Volume koepel | -6.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09503878 |
| Beroerte | 94.40mm |
| GTIN | 00193564423351 |
| Merk | Diamond |