| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Compressie Hoogte | 31,62mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -14.20cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09463858 |
| Merk | Diamond |