| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.25mm |
| Compressie Hoogte | 28,83mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.1:1 |
| Volume koepel | 0.50cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09053356 |
| Serie | Rebel Series |
| Merk | Diamond |
| Type gebouw | Build on Demand |